Панельна дискусія: Молоді реформатори vs популізм

Запрошуємо одеситів до участі в дискусії задля змін в місті!


Куди та як рухатись українській молоді? Як молодим українцям привносити зміни в систему з безпекою для саморозвитку? Що значить відповідальність для вчорашніх волонтерів та майбутніх профі?


В Одесі на панельній дискусії від Principium 26 серпня про це поговорять Алім Алієв (ГО «Крим SOS»), Юрій Дідула (Будуймо Україну Разом), Геннадій Афанасьєв, Тарас Прокопишин (The Ukrainians), Станіслав Грещишин, Юрій Филюк (ГО «Тепле Місто», Urban Space 100) та інші спікери.


Principium — форум-діалог, заснований студентами та учасниками ГО «Великого Бажайте» (Львів, УКУ). Principium в Одесі стане четвертою подією після Києва, Львова та Дніпра.


Мета форуму — залучити мешканців міста до означення та пошуку ідей вирішення актуальних питань міста.


У вересні Principium знову відбудеться в Одесі. Цього разу ми оберемо молоді команди, які презентують свої ідеї для міста. Ментори з різних галузей (бізнес, освіта, культура, журналістика) оберуть найкращі команди та консультуватимуть команди впродовж трьох наступних місяців.


Якщо ви маєте свою ідею та хочете презентувати її, будь ласка, напишіть нам на velykohobazhayte@gmail.com з темою листа «Principium в Одесі».


Головний партнер події «Вишиванковий фестиваль».


До зустрічі, 26 серпня о 11.00 біля пам'ятнику Дюку!


Вхід вільний.

Слідкуйте за новинами у соц. мережах: