Показ колекцій сучасних вишиванок

Якщо в вас вишиванка ассоціюється лише з минулим, якщо ви досі не вибрали для себе улюблену сорочку з вишитим оздобленням, та навіть якщо ви думаєте, що вишиванка — це нецікаво та архаїчно — сором вам! Беріть приклад з Сальми Хайєк, Келлі Осборн чи навіть Діти Фон Тіз. Зірки обрали для себе вбрання з вишитими візерунками в українському стилі!


Вишиванка — це не лише традиційна сорочка, а ще багато речей, які мають бути у вашому гардеробі. Стильні сукні, ремені та краватки, нестандартні джинси та спідниці, ніжні сарафани та вишукані аксесуари, оздоблені яскравими та магічними візерунками — все це складає лук сучасної та неординарної персони, чи то чоловік чи жінка.


Бажаєте переконатися в тому, що вишиванка — це сучасний тренд, набагато кращий за будь-які «скіні», «бойфренди» чи «лоуфери»? Обов'язково приходьте 26 серпня о 18:00 на Приморський бульвар!


Бренди українського одягу «2KOLYORY», «Фолк Мода», «Народний бутік», «Вишиванка.ком.юа» та «LeoSouvenir» доведуть вам, що немає більш сучасного, гарного, автентичного та водоочас урбаністічного одягу, ніж вишиванка у всіх її проявах!


Гладдю чи хрестиком, з мережкою чи без, на фактурному льоні чи гладкому полотні, чи навіть на денимі, шкірі, шовку — етнічні мотиви зроблять будь-яке вбрання самобутнім та надзвичайно красномовним. Готуйте свої шафи до нових придбань, адже з показу без оновлення гардеробу не піде ніхто!


Чекаємо на тебе! Найбільш модний показ сезону стартує за такими координатами: Приморський бульвар, площа біля Дюка, 18-00, 26 серпня!

Слідкуйте за новинами у соц. мережах: