Zapaska & New Voice на Вишиванковому фестивалі

Вишиванковий фестиваль запрошує послухати улюблені гурти 25 серпня о 20:00!


На сцені біля Дюка виступатимуть гурт Zapaska та естрадний хор Мікаеля Кіладзе «New Voice».


Zapaska — електро-акустичний інді-поп дует з Кам'янця-Подільського. Композиції Zapaska створюють в режимі Live-looping — за допомогою зациклювання та міксування музичних фраз.


Гурт створює щільне музичне полотно зі звуків традиційних музичних інструментів (гітари, дворядного баяна «Калінка», рабаби, калімби, усних гармонік, дудука та ін.), вокалізмів, драм-машини, та ефекторних процесорів.


Естрадний жіночий хор «New Voice» — один з найбільш рідкісних і яскравих в своєму жанрі колективів. На Вишиванковому фестивалі хор виступить у супроводі симфонічного оркестру!


Мікаель Кіладзе — фіналіст проекту «Голос країни 3». Виступав на одній сцені з групою «Океан Ельзи» і безпосередньо Святославом Вакарчуком, Ніно Катамадзе та іншими зірками української естради. Цікаво, що Мікаель — перший співаючий диригент. Чекаємо на вас та ваш гарний настрій! Шоу буде грандіозне!


Захід проходить за підтримки Одеської обласної державної адміністрації за ініціативою голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова

Слідкуйте за новинами у соц. мережах: