В Одесі на Потьомкінських сходах розгорнули 25-метровий прапор

Сьогодні в честь Дня державного прапора одесити урочисто підняли і розгорнули 25-метровий прапор на Потьомкінських сходах. Акція пройшла в рамках Вишиванкового фестивалю.

Урочисте підняття прапора є традиційним заходом фестивалю — з самого його виникнення. Кожен рік довжина прапора збільшується на метр, як вік незалежної України збільшується на рік.

У піднятті прапора взяли участь 70 осіб — команда організаторів, волонтерів фестивалю і курсанти Військово-морського ліцею. Акція проходила у супроводі оркестру Військово-морських сил.
Загальна площа прапора становить 25 на 12 метрів. Його вже вкотре шиє одеситка Надія Жукова. Після акції організатори планують перешити 25-метровий прапор на маленькі і подарувати їх волонтерам фестивалю.

“Цією акцією ми надаємо шану українському прапору. Під ним наші пращури боролись за незалежність країни, під ним українській армії доводиться відстоювати нашу свободу навіть сьогодні. Під цим прапором наші спортсмени захищали честь країни на Олімпіаді. Прапор — це символ, що об’єднує українців. І саме тому сьогодні 25-метровий прапор розгорнуто над Потьомкінськими сходами. Одеса, як частинка України, вшановує національний стяг”, — вважає координатор підняття прапора, один з організаторів Вишиванкового фестиваля Кирило Філімонов.

Слідкуйте за новинами у соц. мережах: