В Одесі встановили новий рекорд з кількості людей у вишиванках

В рамках Вишиванкового фестивалю за традицією одесити і гості міста взяли участь у фіксації рекорду вишиванок в Україні і побили минулорічний рекорд! Всього на Потьомкінських сходах організатори нарахували 3 351 людину.

“Ланцюг символізує єдність одеситів у визначенні національної ідентичності. Саме таким чином одесити кожного року святкують День незалежності та вітають Україну з її днем. Для мене важливо розвивати українську культуру, особливо в Одесі, де все не так однозначно. Зараз, у тому числі завдяки фестивалю, українська культура в тренді і Одеса стала справжнім центром української культури на півдні України”, — вважає координатор Вишиванкового ланцюга Владислав Зимовець.

В минулому році до цієї акції долучилося 3 155 людей. У цьому році організатори змінили концепцію побудови ланцюга. Він творився тільки на Потьомкінських сходах, а не спускався аж до моря. Кожен з учасників ланцюга отримав свій унікальний номер.
Поки інші учасники акції проходили реєстрацію, ті, хто вже зайняв своє місце в ланцюгу, співали українські пісні і робили яскраві пам’ятні фотографії. Після фіксації рекорду організатори розіграли квитки на концерт відомого українського гурту “Океан Ельзи” серед учасників Вишиванкового ланцюга.

У 2009 році, коли Вишиванковий фестиваль проводився вперше, у ланцюгу було 79 людей.

Цього року акцію підтримала компанія Київстар, допомагала учасникам триматися у формі - вода МоршинськаФото: Сергій Моренець

Слідкуйте за новинами у соц. мережах: