Про фестиваль

Тринадцятий Вишиванковий фестиваль

Наприкінці літа в України відразу два великі приводи для свята: День Державного Прапора та День Незалежності. Вишиванковий фестиваль об'єднує українців в ці дні, щоб разом вшанувати нашу історію та закласти зернятка спільних планів на майбутнє.

Нові патріоти

Кожен українець має змогу реалізувати патріотичну свідомість та долучитися до однодумців. Світ змінюється кожного дня. Визначення патріотизму теж набуває сучасного сенсу. Нові патріоти — це люди, які кожного дня знаходять привід «сказати дякую» землі, на якій живуть, та будують своє життя та родини, розвивають бізнес-проекти в рідній країні. Вони будують незалежну Україну разом і пам'ятають про цінності пращурів: свобода духу, повага до землі та родини, знання свого коріння та віра в майбутнє, яка допомагає діяти кожного дня.

Свято для українців з усього світу

Одесити, українці з інших регіонів та іноземні гості міста об'єднуються та святкують разом. Велике свято потребує професійної організації на гідному рівні. В Одесі організація святкування Дня Незалежності проходить у співдружності офіційних державних органів та органів місцевого самоврядування. Вже тринадцять років за чудовою традицією одеська активна молодь в центрі міста, на Потьомкінських сходах та Приморському бульварі організує велике національне свято — Вишиванковий фестиваль.

Чому понад 100 000 осіб очікують свята?

21-24 серпня у самому центрі міста народжується святковий настрій, щоб поширитися від серця до серця на всю країну. Фестиваль має прихильників навіть за кордоном — українські діаспори світу теж святкують та відвідують захід в Одесі. Фестиваль є найбільшим патріотичним заходом країни. Коли кількість учасників сягнула за відмітку 100 000 осіб, ми перестали рахувати. Почали ще пильніше готуватися до тематичних заходів та святкових активностей.

Наші цінності

Свято такого рівня народжується завдяки важливим принципам, на яких будується розвиток громадської активності, відбувається поширення цінностей волонтерства та патріотичного духу населення. Єдність народжується під час спільної справи задля високої мети! Фестиваль є аполітичним. Фінансування відбувається за допомоги одеських меценатів, спонсорів та самофінансування (соціальне підприємництво). Запрошуємо долучитися до яскравого святкування цього року!

Традиційні заходи свята

Улюблені та вже традиційні заходи та акції: нова вишиванка для Дюка, ланцюг у вишиванках, масовий диктант з української мови, акція пам'яті, патріотичний автопробіг, ярмарок очікує на вас у новому форматі! Багато сюрпризів та подарунків, а найголовніше — незабутніх вражень, глибоких емоцій та драйвового настрою очікують на вас у святкові дні в серці Одеси в рамках Вишиванкового фестивалю 2021!

Підтримайте наш фестиваль!

Свято, що увійшло в серця українців, не було б можливим без підтримки партнерів та спонсорів. Кожного року Вишиванковий фестиваль залучає все більше прихильників та охочих взяти участь у фінансуванні заходів події.