Команда

КОМАНДА ВИШИВАНКОВОГО ФЕСТИВАЛЮ

Команда Вишиванкового фестивалю — це велика родина однодумців та натхненних мрійників, які щороку докладають неймовірних зусиль, щоб утілити мрії у життя.

Грандіозні задуми потребують дуже чіткого плану та зусиль багатьох фахівців в різних галузях. Основну роботу з підготовки та проведення свята здійснює організаційний комітет Фестивалю, що працює протягом всього року.

Кожен захід має своїх координаторів. Також існують допоміжні напрямки, які потрібні для координації подій: прес-служба, медіа-служба (фото- та відеозйомки), PR, фандрайзинг (робота з партнерами), волонтерська служба, технічна служба тощо. Всі процеси очолює голова оргкомітету та його заступник.

Організація процесів здійснюється сучасними таск-менеджерами за допомогою нових підходів до планування та реалізації подій такого масштабу. Протягом травня та червня оргкомітет проводить регулярні збори раз у 2 тижні. У липні цей графік стає щільнішим — раз на тиждень. Кожна ідея знаходить свій час та форму для втілення, що робить
Фестиваль більш насиченим та цікавим рік від року.

Команда працює на волонтерських засадах. Головна мотивація для кожного в колективі — участь у створенні патріотичної події національного рівня для української громади країни та гостей міста.

Наталя Мажарова

Олександр Ротаренко

Надія Новашицька

Валерія Антоніу

Роман Медяник

Володимир та Юлія Репецькі

Ірина Орел

Діана Князян

Діана Банщикова

Михайло Анопченко

Євген Таран

Христина Крижановська

Тетяна Алєксєєнко

Аріна Труба

Олена Горлач

Катерина Чередніченко

Наші волонтери

Зв’яжіться з нами

Хто ви?
Ім’я
Email

ЗНАЙДИ НАС
Запрошуємо до нашої спільноти у соціальних мережах!