Масовий диктант з української мови
ЧAС ТА МICЦЕ
17:30 — 19:45
Приморський бульвар

🇺🇦 Масовий диктант відбуватиметься в Одесі як частина Вишиванкового фестивалю вже вчетверте. Традиційно захід матиме місце на Приморському бульварі біля пам’ятника дюку де Рішельє, де в імпровізованому класі за справжніми шкільними партами учасники напишуть диктант.

Мета цього заходу — культивувати грамотність та досконале володіння державною мовою серед одеситів та гостей міста.

Для того, щоб взяти участь, потрібно попередньо зареєструватися  за посиланням: Реєстрація2019.  25 серпня учасникам необхідно буде пройти реєстрацію, де вони зможуть отримати бланк-зошит, ручку для написання диктанту. Початок реєстрації о 17.30.

Перевірка диктантів відбуватиметься наступного дня, 26 серпня. Перевірятимуть диктанти вчителі та викладачі української мови міста Одеси. Оголошення результатів планується 26 серпня о 16.00 зі сцени на площі біля пам’ятника дюка де Рішельє. Найкращі роботи, які будуть написані без жодних помилок, отримують призи від партнерів заходу.

Як і минулого року, цьогоріч переможці та призери Масового диктанту 2016, 2017, 2018 років можуть брати участь у заході, але за однієї умови – у конкурсі участі вони не братимуть.