Фестиваль НА КАРАНТИНІ?!

Фестиваль НА КАРАНТИНІ?!

Цього року у зв’язку з епідемією Covid-19 ми проводимо фестиваль НА КАРАНТИНІ, дотримуючись рекомендації МОЗ.

Що ми просимо робити вас для безпечного проведення фестивалю:

1. Залишатися вдома, якщо ви відчуваєте себе погано або маєте симптоми респіраторних захворювань. Також ми не рекомендуємо відвідувати фестиваль людям, які входять до групи ризику COVID-19 – літнім людям та особам з хронічними захворюваннями.

2. Наполегливо просимо, щоб на фестивалі ви дотримувались соціальної дистанції, маскового режиму та користувались антисептиками!

3. Дотримуйтесь розмітки та інструкцій організаторів на акціях!


Що ми робимо для безпечного проведення фестивалю:

1. Вперше за 12 років в команді Вишиванкового з’явився координатор антивірусних заходів, який розробляє та слідкує за виконанням правил безпеки згідно з рекомендаціями МОЗ.
2. Відмовились від традиційної частини фестивалю — обіймів. Бо саме ми маємо подавати приклад антиковідної поведінки.
3. Кожного дня вся наша команда міряє температуру, і якщо бачимо цифри більш 37,2 — людина йде додому.
4. Для кожного заходу Вишиванкового розроблена особиста система розміток дистанції, та підготовлено багато яскравої розмітки, яку ви побачите під ногами.
5. На ярмарку кожен майстер зобов’язаний мати антисептик, рукавички та маску. Спілкуватися з покупцями — тільки в масці.
6. На території Вишиванкового 2020 розташовані точки, де кожен охочий може обробити руки антисептиком. Шукайте столики з антисептиком біля входів на ярмарок.
7. Наша рекламна продукція, матеріали в ЗМІ та тексти від ведучого всі 4 дні фестивалю містять рекомендації з безпеки та антивірусні заходи.
8. Змінили формат та настрій заходів. Кожна подія отримала свою окрему систему, яка буде опублікована на сторінці заходу. Наприклад, цього року у диктанті 100 місць і 1 людина за партою.
9. На заходах, де передбачаємо багато гостей, обов’язково будемо роздавати захисні маски.
10. Наш партнер цього року — клініка Святої Катерини, яка надасть надійну швидку допомогу та консультації експертів у сфері медицини під час масових заходів.
11. Підготували ще багато антивірусних заходів та засобів, які ви неодмінно побачите, коли завітаєте на Вишиванковий фестиваль 2020.

Зробимо Вишиванковий фестиваль безпечним, щоб залишити тільки приємні спогади! До зустрічі!

Поділитися: